Bannery górne wyróżnione

Bannery górne

A+ A A-

Denon DJ VL12 Prime

Denon DJ VL12 Prime

Denon DJ ogłosił wprowadzenie na rynek swojego nowego gramofonu o napędzie bezpośrednim - VL12 Prime. Rozpoznając niezrealizowaną potrzebę rynkową na bezkompromisowy, oryginalnie wyposażony gramofon, który łączy w sobie doskonałą jakość dźwięku, izolacji i wytrzymałości konstrukcji, które są tak ważnymi cechami dla wymagających i profesjonalnych DJ-ów, VL12 Prime ma zawłaszczyć tę niszę. Najnowszy produkt firmy łączy w sobie wszelkie elementy jakimi powinien charakteryzować się znakomity gramofon dla DJ-ów - najwyższy w branży moment obrotowy, regulowany pitch, odizolowane nóżki, intensywne oświetlenie RGB oraz profesjonalną, metalową konstrukcję. To ostateczna forma gramofonu, na który czekało wielu profesjonalistów, ale w tym przypadku jest to faktycznie gotowy, możliwy do nabycia produkt.

VL12 Prime został zaprojektowany i stworzony od podstaw przez firmę Denon DJ, aby mógł stać się idealnym gramofonem dla profesjonalistów. Ciężka metalowa konstrukcja Duty All i regulowany moment obrotowy zapewniają swobodne dopasowanie do indywidualnego stylu danego DJ-a. VL12 pozwala na cięcia, scratch oraz miks łącząc dowolną muzykę w sposób wręcz idealny. Pod gramofonem znajdują się cztery nóżki ze specjalną warstwą izolacyjną, całkowicie blokującą dostęp jakichkolwiek wibracji z każdego możliwego źródła w swoim otoczeniu, nawet przy bardzo mocnym nagłośnieniu. Pitch jest regulowany w bardzo szerokim zakresie, od 8% do 50%, co daje DJ-owi możliwość osiągnięcia idealnego tempa oraz tonacji.

Denon DJ VL12 Prime

Zmienny moment obrotowy (niski oraz wysoki) pozwala na idealne dopasowanie startu dowolnego nagrania, a precyzyjne ramię w kształcie litery S ma doskonale odtwarzać każdą ścieżkę, wydobywając nawet najmniejsze detale z nagrania. Perfekcyjnym zwieńczeniem jest talerz otoczony oświetleniem RGB, z możliwością regulacji barwy i natężenia. To jedyny w swoim rodzaju gramofon, który łączy w sobie nie tylko fenomenalny wygląd, ale też duże możliwości i jakość wykonania. VL12 Prime to ponadto moment obrotowy wynoszący 5 kg/cm przy ustawieniu High, innowacyjny talerz o nowym profilu ułatwiający kontrolę odtwarzanego nagrania, zolowana konstrukcja silnika zapewniająca optymalny stosunek sygnału do szumu, wsparcie ramienia przy pomocy podwójnej funkcji blokady lub spoczynku, a także solidna, metalowa podstawa oraz wysokiej jakości polerowane metalowe elementy wykończeniowe.

Denon DJ VL12 Prime

"Nowy VL12 Prime to produkt idealny dla DJ-ów, którzy poszukują najlepszej możliwie jakości dźwięku, wysokiego momentu obrotowego talerza oraz wyjątkowego wyglądu. Nowoczesny design i swobodnie konfigurowane oświetlenie nie pozostawiają wątpliwości, że mamy do czynienia z produktem unikatowym, a nie kolejną kopią OEM do jakich jesteśmy przyzwyczajeni. Przede wszystkim jednak izolacja oraz świetny dźwięk w ciężkich warunkach to funkcjonalność niezbędna każdemu DJowi w obecnych czasach." - mówi Ross Goodwin, Product Manager firmy Denon DJ. Nowy gramofon VL12 Prime będzie dostępny w pierwszym kwartale 2017 roku. Jego cena detaliczna wyniesie w Polsce 3199 zł.

Denon DJ VL12 Prime

Źródło: Horn Distribution

Komentarze (3)

 • Marcin

  Jakoś patrząc na tego Denona mam przed oczami produkty Audio-Technica. To czyj to produkt? Mi wygląda na Audio-Technica AT-LP120 brandowany przez Denona. Co w oczywisty sposób stoi w sprzeczności z tym co w tekście głosi niejaki Ross Goodwin, Product Manager firmy Denon DJ. Jaka jest prawda?

  0
 • John 1.5 V

  Równie dobrze to zespół Denona może być autorem projektu albo... Jakaś zupełnie inna firma która działa sobie "w tle" wielkich brandów, wszak nie od dziś praktykuje się podwykonawstwo w rozmaitych dziedzinach rynku Audio i nie raz już na rynku istniały równorzędnie identyczne produkty z inna metką na froncie. Przyjrzyj się na ten przykład ile dziś na świecie jest klonów Pro-Jecta czy Regi, klonów które opisane są jako autorskie rozwiązania i tylko mimochodem wspomina się o tym, że ramię to w sumie Rega, łożysko trochę też a i talerz jakiś taki podobny ale za to deskę to już zrobiliśmy sami.

  0
 • sos

  To nie jest żaden oem ani superoem. 100% autorskie opracowanie Denona. Pierwsza liga.

  0

Skomentuj

Komentuj jako gość

0

Bannery boczne

Komentarze

Piotr
@Dariusz - Amplituner ma wyjście pre-out (Zone 2), które chyba można by było podłączyć do wejścia magnetofonu.
Le Baron
Ja bym do tego zestawiania dodał jeszcze końcówkę mocy Denon POA-8000:-)
AS
Powinno się słuchać głośników, a nie drgającego MDF-u, a dyfrakcja dla nich nie istnieje.

Cytaty

LudwikJerzyKern.png

Strona używa plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej na temat danych osobowych klikając tutaj.