Bannery górne wyróżnione

Bannery górne

A+ A A-

HiFiMAN HE6se

HiFiMAN HE6se

HiFiMAN wprowadza do sprzedaży nowe, audiofilskie słuchawki planarne HE6se. Jest to nowa wersja znanego modelu HE6, który kilka lat temu podbił serca miłośników bezkompromisowego brzmienia, otrzymał wiele pozytywnych opinii i przez wiele osób do tej pory uznawany jest za jedną z najlepszych konstrukcji planarnych na świecie. Nowy model otrzymał typowe dla HiFIMAN-a wzornictwo oraz wykończenie z wysokiej jakości materiałów, co stało się charakterystyczną cechą produktów tej marki. Otrzymujemy więc solidnie wykonaną konstrukcję z okrągłymi nausznicami zawieszonymi na hybrydowym, skórzano-metalowym pałąku. Takie rozwiązanie ma pozwalać na precyzyjną regulację rozmiaru słuchawek, zapewniając wysoki komfort użytkowania.

Firma zapewnia, że HE6se to model, który nie idzie na kompromisy w kwestii jakości brzmienia. Zamysłem producenta było stworzenie słuchawek, które dostarczą klarowny i naturalny dźwięk oraz spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Pasmo przenoszenia rozciąga się od 8 Hz do 65 kHz. Dzięki temu model HE6se zapewnia nisko schodzący, sprężysty bas. Ponadto firma obiecuje czystą i szczegółową średnicę, która sprawia, że wokale wybrzmiewają niesamowicie naturalnie i wiernie. HiFiMAN HE6se to słuchawki "głodne mocy". Pomimo stosunkowo niewielkiej impedancji, która wynosi 50 omów, pełnię możliwości brzmieniowych osiągniemy podłączając je do wzmacniacza słuchawkowego o mocy wyjściowej minimum 2 W na kanał. Producent zaleca nawet podłączanie słuchawek do wzmacniaczy stereo dzięki dedykowanej przejściówce, którą trzeba niestety kupić osobno. Największą różnicą w stosunku do modelu HE6 jest nowy, hybrydowy pałąk. Jego konstrukcja jest lekka i bardzo dobrze dopasowana do kształtu głowy. Firma zapewnia, że dzięki temu nawet długi, kilkugodzinny odsłuch nie będzie męczący. Producent wprowadził też duże zmiany w konstrukcji padów. Ich nowa wersja otrzymała nazwę FocusPad. HiFiMAN zastosował tu pianki z efektem pamięci, które bardzo dobrze dopasowują się do kształtu uszu. Wyścielenie zewnętrznych warstw poduszek miękkim welurem ma zapewniać niezrównany komfort odsłuchu.

HiFiMAN HE6se

Przetworniki otrzymały membrany z filmu mylarowego pokrytego jednostronnie warstwą czystego złota. Materiał został rozciągnięty pomiędzy dwoma perforowanymi arkuszami magnetycznymi. Na drugiej stronie mylarowej membrany nadrukowano ultracienką cewkę nowej generacji. Wtyki 3,5 mm ustawione zostały pod kątem 10 stopni, co ma na celu zapewnienie stabilnego, trwałego połączenia kabla ze słuchawkami. HE6se dostarczane są w komplecie z oryginalnym kablem zakończonym wtykiem XLR. W zestawie znajduje się również przejściówka na duży jack 6,3 mm. Producent deklaruje, że dzięki zastosowaniu przewodnika z krystalicznej miedzi oraz starannej konfekcji, możemy mieć pewność, ze przesyłany sygnał pozostanie niezmieniony. Jeśli chodzi o parametry, nowy model charakteryzuje się 50-omową impedancją i skutecznością na poziomie 83,5 dB. Słuchawki ważą 470 g i będą dostępne na polskim rynku w cenie 7795 zł.

HiFiMAN HE6se

Źródło: Rafko

Komentarze

  • Brak komentarzy

Skomentuj

Komentuj jako gość

0

Bannery boczne

Komentarze

Tomez
W 1985 roku kosztował w UK 159 funtów.
Krzysztof Książek
Z Krzysztofem znamy się długo. Zawsze uważałem, że jest to człowiek wspaniały, rozsądny, potrafiący doradzić, ale przede wszystkim jest wybitnym specjalistą od ...
Kriskris
Słuchałem tych monitorków kilka tygodni temu, podpięte pod Gato Audio AMP-150. Grały świetnie, zaskoczyły mnie bardzo pozytywnie i zdecydowałem się na kupno. Ni...

Cytaty

ToriAmos.png

Strona używa plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej na temat danych osobowych klikając tutaj.