Bannery górne wyróżnione

Bannery górne

A+ A A-

Denon AH-C820W

Denon AH-C820W

Denon wprowadza na rynek nowy model słuchawek dousznych z pałąkiem naszyjnym. AH-C820W to pierwsze i póki co jedyne na świecie bezprzewodowe słuchawki z kombinacją dwóch przetworników pracujących w opatentowanym przez Denona systemie Double Air Compression. Dzięki 11,5-mm przetwornikom, które umieszczono przeciwsobnie, poprawiony został przepływ powietrza. Uzyskano dzięki temu potężny, dobrze kontrolowany bas, i to pomimo ultrakompaktowej konstrukcji słuchawek. Przetworniki zostały zamontowane w odlewanych ciśnieniowo obudowach z cynku wzmocnionego żywicą, co zapewnia tłumienie drgań oraz sztywność.

Ergonomiczne ukształtowanie słuchawek ma zapewniać długotrwały komfort użytkowania. Porty Denon Acoustic Optimizer umiejscowione w tylnej części obudowy wyrównują ciśnienie powietrza za przetwornikami, zwiększając dynamikę dźwięku oraz znacznie redukując zniekształcenia. Słuchawki AH-C820W są wyposażone we wkładki douszne Comply TZ500 dla zapewnienia idealnego dopasowania, izolując hałas z zewnątrz oraz dostarczając czysty dźwięk i optymalny poziom basów. Aktywowana ciepłem ciała, pianka z pamięcią kształtu idealnie dopasowuje się do ucha, a zintegrowana osłona przeciw woskowa zapewnia higienę i niezmienną w czasie wydajność.

Denon AH-C820W

Technologia Bluetooth aptX o niskim opóźnieniu zapewnia wygodne połączenie bezprzewodowe. Słuchawki AH-C820W można również podłączyć bezpośrednio do komputera PC lub laptopa przez port USB w celu odtwarzania nieskompresowanego dźwięku, lub do iPhone'a za pomocą adaptera Lightning-USB. Akumulator zapewnia 10 godzin nieprzerwanego odsłuchu, a pałąk na szyję wyposażony został w funkcję wibracji, które informują użytkownika o nadchodzącym połączeniu ze sparowanego telefonu. Bezpłatna aplikacja Denon Audio, dostępna dla smartfonów z systemami Android i iOS, oferuje optymalizację dźwięku dla przenośnego urządzenia. Zawiera także interfejs obsługujący listy odtwarzania i kolejki utworów oraz dostęp do platformy TuneIn. Słuchawki AH-C820W będą dostępne w sprzedaży od grudnia w cenie 1299 zł.

Denon AH-C820W

Źródło: Horn Distribution

Komentarze

  • Brak komentarzy

Skomentuj

Komentuj jako gość

0

Bannery boczne

Komentarze

Tomez
W 1985 roku kosztował w UK 159 funtów.
Krzysztof Książek
Z Krzysztofem znamy się długo. Zawsze uważałem, że jest to człowiek wspaniały, rozsądny, potrafiący doradzić, ale przede wszystkim jest wybitnym specjalistą od ...
Kriskris
Słuchałem tych monitorków kilka tygodni temu, podpięte pod Gato Audio AMP-150. Grały świetnie, zaskoczyły mnie bardzo pozytywnie i zdecydowałem się na kupno. Ni...

Cytaty

GeorgeBernardShaw.png

Strona używa plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej na temat danych osobowych klikając tutaj.