Bannery górne wyróżnione

Bannery górne

A+ A A-

JBL Free

JBL Free

JBL wprowadza na polski rynek prawdziwie bezprzewodowe słuchawki dokanałowe Bluetooth. Słuchawki o nazwie Free zapewniają całkowitą wolność od przewodów, łatwość obsługi oraz komfort prowadzenia rozmów telefonicznych. Co ciekawe, same pchełki zapewniają do czterech godzin ciągłego słuchania, jednak dzięki etui wyposażonemu w ładowarkę można wydłużyć ten czas o kolejne dwadzieścia godzin. Jak zapewniają przedstawiciele amerykańskiej firmy, nowe słuchawki charakteryzują się ergonomicznym, komfortowym i bezpiecznym kształtem. Dzięki możliwości wyboru spośród trzech rozmiarów końcówek dousznych i dwóch rozmiarów nakładek żelowych, mają gwarantować doskonałe dopasowanie do ucha użytkownika, pozwalające na całodzienne aktywne użytkowanie.

Słuchawki JBL Free posiadają stopień ochrony IPX5, a więc są odporne na pot, deszcz czy zachlapanie. Przetworniki dynamiczne o średnicy 5,6 mm to zdaniem producenta gwarancja doskonałego brzmienia. Słuchawki można użytkować na trzy sposoby - używając jednej wkładki dousznej do rozmów, używając dwóch wkładek dousznych, by zanurzyć się w muzyce lub dodając nakładki żelowe, aby zapewnić bezpieczne dopasowanie w trakcie ćwiczeń. Niezwykle ciekawie wygląda kwestia całkowitego czasu pracy na wbudowanych akumulatorach. JBL informuje bowiem, że słuchawki zapewniają łącznie do 24 godzin odtwarzania. Co jednak oznacza owo "łącznie"? Nie, nie chodzi o prawą i lewą słuchawkę, ale o możliwość podładowania bezprzewodowych pchełek poprzez umieszczenie ich w pudełeczku, które również ma wbudowany akumulator. Otrzymujemy więc 4 godziny odtwarzania przez słuchawki i dodatkowe 20 godzin dzięki etui ładującemu. Dodatkowo słuchawki wyposażone są w funkcję szybkiego ładowania - 15 min ładowania daje około godzinę odtwarzania muzyki.

JBL Free

Z parametrów technicznych warto zwrócić uwage na niezwykle niską masę słuchawek - 99 g. Model Free charakteryzuje się pasmem przenoszenia 10 Hz - 22 kHz. Słuchawki wyposażono w akumulatory o pojemności 85 mAh, zaś etui ładujące dodaje do tego aż 1500 mAh. Zintegrowany mikrofon do prowadzenia rozmów telefonicznych pozwala automatycznie przełączać się między trybem stereo i mono w celu zapewnienia naturalnego dźwięku rozmów. Pełna kontrola połączeń i muzyki możliwa jest za pomocą pojedynczego intuicyjnego przycisku. Dostępne będą dwie wersje kolorystyczne - czarna i biała. Cenę detaliczną słuchawek JBL Free ustalono na 559 zł.

JBL Free

Źródło: JBL

Komentarze

  • Brak komentarzy

Skomentuj

Komentuj jako gość

0

Bannery boczne

Komentarze

Tomez
W 1985 roku kosztował w UK 159 funtów.
Krzysztof Książek
Z Krzysztofem znamy się długo. Zawsze uważałem, że jest to człowiek wspaniały, rozsądny, potrafiący doradzić, ale przede wszystkim jest wybitnym specjalistą od ...
Kriskris
Słuchałem tych monitorków kilka tygodni temu, podpięte pod Gato Audio AMP-150. Grały świetnie, zaskoczyły mnie bardzo pozytywnie i zdecydowałem się na kupno. Ni...

Cytaty

PaulSamuelLeonJohnson.png

Strona używa plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej na temat danych osobowych klikając tutaj.