Bannery górne wyróżnione

Bannery górne

A+ A A-

Divoom Voombox Pro i Voombox Trek

Divoom Voombox Pro i Voombox Trek

Głośniki przenośne na dobre zadomowiły się w świecie sprzętu audio. Nawet wymagający słuchacz czasem ma potrzebę słuchania muzyki w niedostępnych dla innych urządzeń miejscach. Jednocześnie jakość tego typu głośników rośnie z roku na rok. Tak jest też z najnowszą propozycją firmy Divoom - modelami Voombox Pro i Voombox Trek, które bazują na rozwiązaniach poprzedników serii rozwijając i ulepszając zarówno brzmienie, jak i jakość wykonania. Voombox Pro oferuje przestrzenny dźwięk o kącie promieniowania. 360 stopni. Dzięki sześciu głośnikom umieszczonym po obu stronach, użytkownik może cieszyć się swoją ulubioną muzyką z dowolnego kierunku. Profesjonalnie dostrojone procesorów DSP do głośników ma zdaniem producenta dawać potężny bas i obszerną scenę dźwiękową. Voombox Trek to natomiast model typowo przenośny, z wygodnym karabińczykiem mocującym.

Jak obiecuje Divoom, Voombox Pro doskonale spełnia swoją rolę w każdych warunkach. Głośnik o mocy 40 W ma spokojnie wypełniać dźwiękiem nawet duże pomieszczenia, o powierzchni do 30 metrów kwadratowych. Ale na tym nie koniec. Dzięki funkcji TWS możmy cieszyć się podwójną mocą dźwięku w stereo, łącząc dwa egzemplarze Voombox Pro w parę. Urządzenie z powodzeniem da sobie radę, nawet gdy zmoknie. Możemy więc bez obaw zabrać go ze sobą na długą wyprawę, nad jezioro czy plażę. Wewnątrz głośnika zamontowano akumulator pojemności 10000 mAh, dzięki czemu czekają nas długie godziny rozkoszowania się dźwiękiem. Przy okazji urządzenie pełni również rolę powerbanku. Można zatem podpiąć swój telefon i nie martwić się, że muzyka przestanie płynąć. Komunikacja głośnika z telefonem odbywa się za pomocą łączności bezprzewodowej Bluetooth z NFC, a sam głośnik pełni również rolę zestawu głośnomówiącego. Cena modelu Divoom Voombox Pro na polskim rynku to 550 zł.

Divoom Voombox Pro i Voombox Trek

Voombox Trek to głośnik mobilny, wyposażony w wygodny karabińczyk. Niewielkie wymiary i masa sprawiają, że Trek jest niemal nieodczuwalny w podróży. Odczuć natomiast da się jego walory dźwiękowe. Wyjątkową jakość dźwięku o mocy 6 watów wraz z najnowszą technologią DSP Trek zawdzięcza inżynierom audio z firmy Divoom. Pełnozakresowy głośnik 2-calowy we współpracy z 2-calową membraną pasywną mają dostarczać imponujących wrażeń audio oraz soczysty bas. Voombox Trek obsługuje oczywiście bezprzewodową łączność Bluetooth. Użytkownik ma jednak do dyspozycji również slot kart SD oraz złącze AUX. Głośniki można parować ze sobą uzyskując tym samym odczuwalnie większą moc oraz doznania dźwiękowe. Outdoorowy wgląd głośnika nie pozostawia żadnych złudzeń. Voombox Trek z powodzeniem da sobie radę nawet gdy zostanie zachlapany. Wytrzymała konstrukcja odporna na trudne warunki zapewni żywotność głośnika nawet w przypadku groźnych upadków. Voombox Trek posiada wbudowany mikrofon, co umożliwia swobodne prowadzenie rozmów telefonicznych bez konieczności wyjmowania telefonu z kieszeni. Wbudowany akumulator wystarcza na 6 godzin słuchania muzyki. Cenę głośnika Divoom Voombox Trek skalkulowano na 199 zł.

Divoom Voombox Pro i Voombox Trek

Źródło: MIP

Komentarze

  • Brak komentarzy

Skomentuj

Komentuj jako gość

0

Bannery boczne

Komentarze

Tomez
W 1985 roku kosztował w UK 159 funtów.
Krzysztof Książek
Z Krzysztofem znamy się długo. Zawsze uważałem, że jest to człowiek wspaniały, rozsądny, potrafiący doradzić, ale przede wszystkim jest wybitnym specjalistą od ...
Kriskris
Słuchałem tych monitorków kilka tygodni temu, podpięte pod Gato Audio AMP-150. Grały świetnie, zaskoczyły mnie bardzo pozytywnie i zdecydowałem się na kupno. Ni...

Cytaty

GeorgeBernardShaw.png

Strona używa plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej na temat danych osobowych klikając tutaj.