Bannery górne wyróżnione

Bannery górne

A+ A A-

JBL Endurance PEAK

JBL Endurance PEAK

Amerykański gigant wprowadza na rynek w pełni bezprzewodowe, wodoodporne, sportowe słuchawki dokanałowe. Jak zapewnia producent, model Endurance PEAK pozwala wyzbyć się ograniczeń i uwolnić swój potencjał. Ehm, to pewnie to samo, co poznać swoje granice i dać z siebie jeszcze więcej. Nazwa sugeruje, że słuchawki zaprojektowano z myślą o alpinistach i miłośnikach wspinaczki, ale tak naprawdę stworzono je z myślą o wszystkich sportowcach. W pełni bezprzewodowy model pozwala cieszyć się wolnością w czasie treningów łącznie do 28 godzin. Co oznacza "łącznie"? Chodzi o 4 godziny pracy słuchawek i kolejne 24 godziny dzięki ładującemu etui znajdującemu się w zestawie. Bardzo przydatna jest również funkcja szybkiego ładowania - 10 minut ładowania pozwala na godzinę pracy słuchawek.

Dzięki technologii PowerHook słuchawki JBL Endurance PEAK uruchamiają się automatycznie po ich założeniu, a wyłączają po zdjęciu. To bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala na trening w dowolnym miejscu i momencie. Słuchawki mają stopień ochrony IPX7, co zapewnia im wodoodporność. To również komfort użytkowania oraz gwarancja niewypadania, a także dodatkowe zabezpieczenie w postaci elastycznego pałąka do mocowania za uchem. Słuchawki pracują zarówno w trybie mono, jak i stereo, a na ich obudowie umieszczono panel dotykowy do wygodnego zarządzania muzyką oraz rozmowami telefonicznymi. Po zakończonym treningu słuchawki schować można w wytrzymałym etui.

JBL Endurance PEAK

Pełna bezprzewodowość słuchawek oznacza zupełny brak przewodów. Te lekkie i ergonomiczne słuchawki wyposażono w technologie TwistLock i FlexSoft, które zapewniają komfort użytkowania oraz stabilne trzymanie w uchu. Trzy rozmiary nakładek pozwalają na pełne dopasowanie do ucha użytkownika. Tryb mono i stereo pozwala korzystać ze słuchawek w zwykłym trybie, a także z wykorzystaniem tylko jednej słuchawki. Dzięki technologii Bluetooth użytkownik w wygodny sposób prowadzić może bezprzewodowe rozmowy telefoniczne, zarówno w trybie mono, jak i stereo. Wytrzymałe etui ładujące nie tylko ochrania słuchawki, ale również pozwala na ich ładowanie. Nowy model będzie dostępny w sprzedaży w cenie 639 zł.

JBL Endurance PEAK

Źródło: JBL

Komentarze

  • Brak komentarzy

Skomentuj

Komentuj jako gość

0

Bannery boczne

Komentarze

Tomez
W 1985 roku kosztował w UK 159 funtów.
Krzysztof Książek
Z Krzysztofem znamy się długo. Zawsze uważałem, że jest to człowiek wspaniały, rozsądny, potrafiący doradzić, ale przede wszystkim jest wybitnym specjalistą od ...
Kriskris
Słuchałem tych monitorków kilka tygodni temu, podpięte pod Gato Audio AMP-150. Grały świetnie, zaskoczyły mnie bardzo pozytywnie i zdecydowałem się na kupno. Ni...

Cytaty

PaulSamuelLeonJohnson.png

Strona używa plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej na temat danych osobowych klikając tutaj.