Bannery górne wyróżnione

Bannery górne

A+ A A-

Marshall Kilburn

Marshall Kilburn

Wiele największych przebojów muzyki powstało dzięki wzmacniaczom Marshalla. Dlaczego więc nie odsłuchiwać ulubionych utworów na głośniku z legendarnym logo? W sprzedaży właśnie pojawił się kolejny model tej marki przystosowana oczywiście do współpracy z telefonami i tabletami. Głośnik bezprzewodowy Marshall Kilburn to poręczna konstrukcja wyposażona w trzy głośniki, wzmacniacz o łącznej mocy 25 W, wbudowany akumulator i łączność Bluetooth.

Kultura popularna poprzez swoje symbole i artefakty, przeważnie łączące się z muzyką, jest stale wokół nas. Język z płyt Rolling Stonesów, gitary elektryczne, logo wzmacniaczy Marshalla i wiele innych zna chyba każdy. Ważne jest, aby naszej ulubionej muzyki słuchać w jak najlepszej jakości. Jest to niezbędne aby można było usłyszeć wirtuozerię artystów i wychwycić najdrobniejsze niuanse kompozycji. A do tego potrzeba głośników wysokiej jakości, o świetnych parametrach i dużych możliwościach personalizacji. Taki właśnie ma być Marshall Kilburn.

Marshall Kilburn

Klasyczna konstrukcja kojarząca się z gitarowymi piecykami ma zapewniać doskonały dźwięk przekazywany ze smartfona czy tabletu przez kabel mini jack lub Bluetooth. Co ważne nad dźwiękiem w pełni panujemy decydując o zawartości wysokich, średnich i niskich tonów. A wbudowany akumulator nie ogranicza nas co do miejsca - wystarczy na 20 godzin słuchania muzyki. Kompaktowy, aktywny głośnik stereo daje nam przyjemność obcowania z dźwiękami, jaką odczuwali Eric Clapton, czy Jimi Hendrix grający na wzmacniaczach Marshalla. Angielska firma kilka lat temu wyszła z kręgu profesjonalnych muzyków, a dziś oferuje produkty również dla rynku konsumenckiego. Każdy fan potężnego i drapieżnego dźwięku może słuchać ulubionych utworów na słuchawkach z charakterystycznym logo, a także na głośnikach takich, jak Marshall Kilburn. Nowy model Marshalla będzie dostępny w Polsce w cenie 1199 zł.

Marshall Kilburn

Źródło: White Magick

Komentarze

  • Brak komentarzy

Skomentuj

Komentuj jako gość

0

Bannery boczne

Komentarze

Marek
Mam pytanie czy jest możliwość podpięcia w tym amplitunerze końcówki mocy do kanałów frontowych zamiast do surround back? A wtedy skorzystania z tych 9 końcówek...
Piotr T
Cena jest podana na stronie producenta i wynosi 229,99 £.
Roman
Fajny tekst. Nie jestem tylko pewien, czy impedancja wpłynie realnie na moc generowaną przez wzmacniacz w kontekście czasu pracy na baterii. Zdecydowanie za to ...
Bronek
Kino domowe, seria Aventage, a tylko jedno wyjście HDMI?
Manias
Qobuz przez Roona ruszy po zalogowaniu. Dla mnie to jest największy plus.

Cytaty

FrankZappa.png

Strona używa plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej na temat danych osobowych klikając tutaj.