JBL Reflect Mini 2
- Kategoria: Newsy sprzętowe
- Małgorzata Karasińska
Amerykańska firma zaprezentowała bezprzewodowe słuchawki Reflect Mini 2 skierowane do osób preferujących aktywny tryb życia. Dzięki ergonomicznym, silikonowym opatentowanym nakładkom Freebit, nowe dokanałówki dopasowują się do uszu każdego kształtu i wielkości. Nakładki dostępne są w trzech rozmiarach. Odporna na pot aluminiowa konstrukcja słuchawek ma wyglądać stylowo i bezpretensjonalnie, a pilot wyposażony w trzy przyciski oraz mikrofon sprawia, że muzyka i połączenia telefoniczne są zawsze na wyciągnięcie ręki.
JBL na pewno zadbał o wygodę użytkowników nowych słuchawek. Będą oni mogli nawet podczas treningu wygodnie zarządzać połączeniami i uzyskać dostęp do asystenta głosowego jednym dotknięciem przycisku. Odblaskowy przewód słuchawek zapewnia lepszą widoczność podczas nocnych ćwiczeń, a wbudowany akumulator pozwala na nawet 10 godzin pracy. Ergonomiczne, elastyczne, silikonowe nakładki Freebit występują w trzech rozmiarach, co pozwala perfekcyjnie dopasować słuchawki do ucha i uzyskać najlepsze brzmienie.
Legendarne brzmienie JBL to efekt i doświadczenie ponad siedemdziesięciu lat pracy najwybitniejszych inżynierów dźwięku. Dzięki ich zaangażowaniu w niewielkich słuchawkach dokanałowych zamknięte jest to samo brzmienie, co w największych salach koncertowych na świecie. Dodatkowo bezprzewodowe strumieniowanie dźwięku Bluetooth towarzyszy użytkownikowi nawet przez 10 godzin, od porannego treningu przez cały dzień pracy. Akumulator można natomiast szybko doładować - 15 minut ładowania starcza na godzinę odsłuchu. JBL Reflect Mini 2 są ponadto odporne na pot, więc nie straszne im nawet najintensywniejsze ćwiczenia. Posiadają klasę wodoodporności IPX5. Słuchawki będą dostępne w cenie 429 zł.
Źródło: JBL
-
rhnn
Totalnie nie polecam. Marna jakość wykonania słuchawek powoduje, że nie są kompletnie warte swojej ceny. Słuchawki zachwalane jako super wytrzymałe nie są w stanie wytrzymać normalnego użytkowania. Przewód w słuchawkach przeciera się bardzo szybko, głównie na tej odblaskowej części koszulki. U mnie wytrzymał dwa miesiące. Oczywiście nie ma mowy o reklamacji bo przecież to uszkodzenie mechaniczne i na pewno z mojej winy i niewłaściwego użytkowania. Tak biegać w tych słuchawkach do biegania nie można.
0 Lubię -
wu
Jakość dźwięku dobra, może zbyt dużo niski tonów. Za to trwałość, czy może bardziej jakość wykonania tych słuchawek to nieporozumienie. Jedna była tak kiepsko sklejona, że przetwornik z gumą został w uchu, a korpus z oderwanymi kabelkami w ręce. Oczywiście uszkodzenie mechaniczne, więc naprawiałem sam. Teraz czeka mnie kolejne lutowanie - tym razem druga słuchawka.
0 Lubię
Komentarze (2)