Onkyo BD-SP353
- Kategoria: Newsy sprzętowe
- Tomasz Karasiński
Onkyo wprowadza na rynek nowy odtwarzacz Blu-ray, który - co ciekawe - pozwala na odtwarzanie plików Hi-Res Audio. Elegancka i minimalistyczna obudowa nowego odtwarzacza zawiera w sobie odpowiednio bogatą elektronikę, by ożywić każdą przestrzeń, w której cieszymy się z dobrego filmu, koncertu czy dwukanałowej muzyki. Onkyo BD-SP353 potrafi odczytać dźwięk przestrzenny, a także fenomenalnie szczegółowy i realistyczny obraz.
Urządzenie wyposażone jest w port Ethernet który pozwala wykorzystać interaktywny i bogaty w treści świat BD-Live. Odtwarzanie plików Hi-Res Audio 192 kHz/24 bit, takich jak FLAC i WAV, możliwe jest dzięki dostępności portu USB który pozwala odtwarzać pliki z pamięci flash. Dzięki skalowaniu do 1080p (sygnał dostępny na wyjściu HDMI) dowolnych plików wizyjnych o standardowej rozdzielczości, a także sygnału z płyt DVD, jakość obrazu będzie zawsze doskonała. Możliwe jest odtwarzanie plików zapisanych w formatach DivX Plus i AVCHD.
Dane techniczne:
Wyjście: HDMI 1080p z Deep Color
Dekodowanie: DolbyTrueHD, DolbyDigital Plus, DTS-HD Master Audio Essential i DTS-HD High Resolution Audio
Upskalowanie: DVD do 1080p
Odtwarzanie: AVCHD1, DivX Plus HD (MKV), MP3 i JPEG
Odtwarzanie przez USB: Hi-Res (192 kHz/24 bit WAV i FLAC
Obsługiwane formaty: CD-DA, CD-R, CD-RW, MP3, WMA, AAC, WAV, FLAC
Wyjście cyfrowe audio: optyczne
Wyjście analogowe audio: 2 x RCA
Źródło: EIC
-
-
-
antyaudiofil
A niech Krell produkuje swój sprzęt nawet w Papui Nowej Gwinei, a co mnie to obchodzi. Pazerność Krella w maksymalizacji zysków za wszelką cenę zawiodła firmę do kraju, w którym łamane są powszechnie prawa pracownicze i obywatelskie. Oczywiście, ze zrozumiałych względów do tego żadna firma oficjalnie nie przyzna się. Ale skoro to taki nieistotny szczegół, bo wszak liczy się super-hiper wypasiony hi-end, to nie mamy o czym mówić.
0 Lubię
Komentarze (3)